1999 French Open - gra podwójna mieszana - 1999 French Open – Mixed Doubles
Gra podwójna mieszana | |
---|---|
1999 French Open | |
Mistrzowie |
Piet Norval Katarina Srebotnik |
Zdobywcy drugiego miejsca |
Rick Leach Larisa Neiland |
Wynik końcowy | 6–3, 3–6, 6–3 |
1999 French Open - Mixed Doubles był mieszany wydarzeniem dziewięćdziesiątego ósmego edycji French Open, drugi Grand Slam roku. Justin Gimelstob i Venus Williams byli obrońcami tytułu, ale nie startowali w tym roku.
Niesiejąca para Piet Norval i Katarina Srebotnik wygrała w finale z szóstymi nasionami Rickiem Leach i Larisą Neiland , 6–3, 3–6, 6–3.
Posiew
Wszystkie nasiona otrzymują pożegnanie w drugiej rundzie.
- Leander Paes / Lisa Raymond (ćwierćfinały)
- na
- Mahesh Bhupathi / Ai Sugiyama (ćwierćfinał)
- Mark Woodforde / Elena Likhovtseva (półfinały)
- Cyril Suk / Caroline Vis (druga runda)
- Rick Leach / Larisa Neiland (finał)
- David Adams / Mariaan de Swardt (ćwierćfinały)
- Ellis Ferreira / Debbie Graham (druga runda)
- Peter Tramacchi / Elena Tatarkova (2. runda)
- Tomás Carbonell / Patricia Tarabini (trzecia runda)
- John-Laffnie de Jager / Catherine Barclay (trzecia runda)
- Pablo Albano / Manon Bollegraf (druga runda)
- Jim Grabb / Cătălina Cristea (druga runda)
- Daniel Orsanic / Irina Selyutina (trzecia runda)
- Fabrice Santoro / Alexia Dechaume-Balleret (2. runda)
- Francisco Montana / Corina Morariu (trzecia runda)
- David Macpherson / Rachel McQuillan (druga runda)
Remis
Klucz
- Q = kwalifikator
- WC = Wild Card
- LL = szczęśliwy przegrany
- Alt = Alternate
- SE = specjalne zwolnienie
- PR = chroniony ranking
- ITF = wpis ITF
- JE = Junior Zwolniony
- w / o = Walkower
- r = na emeryturze
- d = Domyślne
Egzaminy końcowe
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||||||||||||
1 |
Leander Paes Lisa Raymond |
6 8 | 3 | |||||||||||||||||
6 |
Rick Leach Larisa Neiland |
7 10 | 6 | |||||||||||||||||
6 |
Rick Leach Larisa Neiland |
6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
4 |
Mark Woodforde Elena Likhovtseva |
1 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
4 |
Mark Woodforde Elena Likhovtseva |
7 | 6 | |||||||||||||||||
7 |
David Adams Mariaan de Swardt |
5 | 2 | |||||||||||||||||
6 |
Rick Leach Larisa Neiland |
3 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Piet Norval Katarina Srebotnik |
6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Grant Stafford Esmé de Villiers |
7 | 6 | ||||||||||||||||||
Pavel Vízner Kristine Kunce |
5 | 3 | ||||||||||||||||||
Grant Stafford Esmé de Villiers |
3 | 3 | ||||||||||||||||||
Piet Norval Katarina Srebotnik |
6 | 6 | ||||||||||||||||||
Piet Norval Katarina Srebotnik |
2 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
3 |
Mahesh Bhupathi Ai Sugiyama |
6 | 3 | 5 | ||||||||||||||||
Górna połowa
Sekcja 1
Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||||
1 |
L Paes L Raymond |
4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
T Vanhoudt D Van Roost |
6 | 5 | 6 |
T Vanhoudt D Van Roost |
6 | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
D del Río L Montalvo |
4 | 7 | 4 | 1 |
L Paes L Raymond |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Róg Olhovskiy L |
3 | 4 | 11 |
JL de Jager C. Barclay |
3 | 4 | |||||||||||||||||||||
P. Haarhuis K Boogert |
6 | 6 |
P. Haarhuis K Boogert |
6 5 | 5 | ||||||||||||||||||||||
11 |
JL de Jager C. Barclay |
7 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
1 |
L Paes L Raymond |
6 8 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
6 |
R Leach L Neiland |
7 10 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
14 |
D Orsanic I Selyutina |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
C Brandi R Grande |
6 | 4 | 3 |
J Waite K Po |
2 | 2 | |||||||||||||||||||||
J Waite K Po |
2 | 6 | 6 | 14 |
D Orsanic I Selyutina |
3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
P Nyborg E deLone |
6 | 6 | 6 |
R Leach L Neiland |
6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||
B Coupe R Hiraki |
4 | 2 |
P Nyborg E deLone |
4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
6 |
R Leach L Neiland |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Sekcja 2
Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||||
4 |
M. Woodforde E. Likhovtseva |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
D Bowen C. Dhenin |
1 | 5 |
B Bryan L Osterloh |
3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
B Bryan L Osterloh |
6 | 7 | 4 |
M. Woodforde E. Likhovtseva |
7 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
M Bryan K Schlukebir |
6 | 6 | 10 |
T Carbonell P Tarabini |
6 5 | 2 | |||||||||||||||||||||
toaleta |
J Hanquez N van Lottum |
4 | 2 |
M Bryan K Schlukebir |
2 | 3 | |||||||||||||||||||||
10 |
T Carbonell P Tarabini |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
4 |
M. Woodforde E. Likhovtseva |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
7 |
D Adams M. de Swardt |
5 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
15 |
F Santoro A Dechaume-Balleret |
7 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||
D Rikl O Barabanschikova |
6 | 2 | 6 |
D Rikl O Barabanschikova |
5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
toaleta |
R Gilbert É Loit |
3 | 6 | 4 |
D Rikl O Barabanschikova |
6 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
N Kulti M Oremans |
6 | 6 | 7 |
D Adams M. de Swardt |
3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Kitinov H Vildová |
1 | 2 |
N Kulti M Oremans |
1 | 4 | ||||||||||||||||||||||
7 |
D Adams M. de Swardt |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Dolna połowa
Sekcja 3
Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||||
8 |
E Ferreira D Graham |
6 | 6 5 | 11 | |||||||||||||||||||||||
B Haygarth K. Adams |
4 | 6 | 10 |
B Haygarth K. Adams |
2 | 7 7 | 9 | ||||||||||||||||||||
Alt |
P Galbraith A Molik |
6 | 4 | 8 | 8 |
E Ferreira D Graham |
4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
G Stafford E. de Villiers |
7 7 | 4 | 6 |
G Stafford E. de Villiers |
6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||
M. Keil L McShea |
6 4 | 6 | 2 |
G Stafford E. de Villiers |
7 | 6 | |||||||||||||||||||||
13 |
J Grabb C Cristea |
5 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
G Stafford E. de Villiers |
7 | 6 | |||||||||||||||||||||||||
P Vízner K Kunce |
5 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
17 |
D. Macpherson R McQuillan |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
toaleta |
H Arazi R Sandu |
6 | 4 | 3 | toaleta |
G Raoux S Testud |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
toaleta |
G Raoux S Testud |
2 | 6 | 6 | toaleta |
G Raoux S Testud |
3 | 4 | |||||||||||||||||||
P Vízner K Kunce |
2 | 6 | 6 |
P Vízner K Kunce |
6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Florent A Ellwood |
6 | 3 | 3 |
P Vízner K Kunce |
4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
5 |
C Suk C Vis |
6 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||
Sekcja 4
Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||||
9 |
P Tramacchi E Tatarkova |
6 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
N Szerokie L Pleming |
4 | 4 |
L Belka C Czarny |
7 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
L Belka C Czarny |
6 | 6 |
L Belka C Czarny |
4 | 7 7 | 3 | |||||||||||||||||||||
P Norval K Srebotnik |
4 | 6 | 6 |
P Norval K Srebotnik |
6 | 6 2 | 6 | ||||||||||||||||||||
R Koenig N Pratt |
6 | 3 | 4 |
P Norval K Srebotnik |
6 | 6 | |||||||||||||||||||||
12 |
P Albano M Bollegraf |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
P Norval K Srebotnik |
2 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
3 |
M Bhupathi A Sugiyama |
6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||||
16 |
F Montana C Morariu |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
C Haggard J Steck |
4 | 5 |
D Roditi N Miyagi |
1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
D Roditi N Miyagi |
6 | 7 | 16 |
F Montana C Morariu |
6 4 | 2 | |||||||||||||||||||||
Kratzmann S Jeyaseelan |
2 | 6 | 6 | 3 |
M Bhupathi A Sugiyama |
7 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
toaleta |
A Clément A-G Sidot |
6 | 3 | 3 |
Kratzmann S Jeyaseelan |
6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
3 |
M Bhupathi A Sugiyama |
2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||