2013–14 Puchar UEFA w Futsalu - 2013–14 UEFA Futsal Cup
Szczegóły turnieju | |
---|---|
Daktyle | 2013–2014 |
Drużyny | 48 (łącznie) 16 (runda elitarna) 4 (ostatnia czwórka) |
Pozycje końcowe | |
Mistrzowie | FC Barcelona (2. tytuł) |
Drugie miejsce | Dynamo Moskwa |
2013-14 UEFA Futsal Cup było wydanie 28 dnia Europe klubu Premier jest futsal turnieju i 13th edition ramach obecnego UEFA Futsal Cup formacie.
Runda wstępna
Losowanie rundzie wstępnej i głównej roud odbyła się w dniu 3 lipca 2013 roku w siedzibie UEFA w Nyon , Szwajcaria . Najpierw 29 najniżej sklasyfikowanych drużyn podzielono na 5 grup po 4 i 3 po 3, a następnie wybrano gospodarzy turnieju, których zaznaczono kursywą . Runda eliminacyjna trwała od 27 do 31 sierpnia, a do kolejnej rundy awansowali tylko zwycięzcy grup.
grupa A
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sporting Club de Paris | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 25 | 0 | +25 |
Lexmax Kiszyniów | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 8 | -4 |
FK Nautara Kowno | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 21 | -21 |
Grupa B
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baku United FC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | 1 | +15 |
Wisła Kraków | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 7 | +3 |
KS Ali Demi | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 |
KF Jedinstvo Bijelo Polje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | -15 |
KF Jedinstvo Bijelo Polje | 0–5 Mecz przegrany |
KS Ali Demi |
---|---|---|
Baku United FC | 5-0 Mecz przegrany |
KF Jedinstvo Bijelo Polje |
---|---|---|
KF Jedinstvo Bijelo Polje | 0–5 Mecz przegrany |
Wisła Kraków |
---|---|---|
Grupa C
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wegakamerate | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 5 | +5 |
Futsal Minerwa | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 |
Stella Rossa Wiedeń | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 13 | 13 | 0 |
Fırat Üniversitesi Elazığ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 25 | -18 |
Grupa D
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KMF Tango Sarajewo | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 | 3 | +15 |
ASA Ben Gurion | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 8 | +2 |
Klub futsalowy Wrexham | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | -17 |
Grupa E
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC Grand Pro Warna | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 0 | +17 |
KMF Zelezarec Skopje | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 |
Obóz FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 18 | -6 |
Shahumyan Futsal | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 29 | -24 |
Obóz FC | 10–4 | Shahumyan Futsal |
---|---|---|
Grupa F
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MFK VitEn Witebsk | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 6 | +14 |
Eden College Futsal | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Göteborg Futsal Club | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 12 | -2 |
Perth Saltiers | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 18 | -12 |
Grupa G
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hamburskie Pantery | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 16 | 6 | +10 |
Hibernias FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 11 | -4 |
JB Futsal Gentofte | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 12 | -4 |
FS Ilves Tampere | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6 | 8 | -2 |
Grupa H
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Atina '90 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 4 | +8 |
Víkingur Ólafsvík | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 13 | -3 |
FC Anzhi Tallin | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 |
Runda główna
Po losowaniu rundy wstępnej, siedemnaście drużyn przydzielonych do puli rundy głównej, a siedmiu zwycięzców grup zostało podzielonych na sześć grup po cztery. Mecze odbędą się między 1 a 5 października, a gospodarzem będzie wybrany klub z każdej grupy, co jest wyróżnione kursywą . Dwie najlepsze drużyny w każdej grupie dołączą do czterech najwyżej notowanych klubów, które już po otrzymaniu pożegnania na wczesną fazę turnieju znajdują się już w rundzie elitarnej.
Grupa 1
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MFK VitEn Witebsk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 6 | +6 |
Slov-Matic Bratysława | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 20 | 7 | +13 |
FK Nikars Ryga | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 9 | +1 |
Hamburskie Pantery | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | -20 |
Slov-Matic Bratysława | 14-1 | Hamburskie Pantery |
---|---|---|
Raport |
FK Nikars Ryga | 3–3 | MFK VitEn Witebsk |
---|---|---|
Raport |
MFK VitEn Witebsk | 3–2 | Slov-Matic Bratysława |
---|---|---|
Raport |
FK Nikars Ryga | 4–2 | Hamburskie Pantery |
---|---|---|
Raport |
Hamburskie Pantery | 1–6 | MFK VitEn Witebsk |
---|---|---|
Raport |
Slov-Matic Bratysława | 4–3 | FK Nikars Ryga |
---|---|---|
Raport |
Grupa 2
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri ETO FC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 3 | +9 |
KMF Tango Sarajewo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 8 | +2 |
Iberia Gwiazda Tbilisi | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 |
FC Grand Pro Warna | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 15 | -10 |
Grupa 3
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tulpar Karagandy | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 | 5 | +5 |
Lokomotiw Charków | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 9 | +1 |
Marca Futsal | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | +1 |
Sporting Club de Paris | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 14 | -7 |
Grupa 4
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK EP Chrudim | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 7 | +6 |
FC Litija | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 8 | +5 |
Baku United FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Omonia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | -11 |
Grupa 5
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ekonomac Kragujevac | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 3 | +12 |
CF Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 10 | -1 |
MNK Nacional Zagrzeb | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 |
Wegakamerate | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 |
Grupa 6
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Araz Naksiwan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 | +6 |
City'US Târgu Mureş | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 16 | 15 | +1 |
Châtelineau Futsal | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 14 | 10 | +4 |
Atina '90 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 19 | -11 |
Runda elitarna
grupa A
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC Barcelona | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 3 | +17 |
Lokomotiw Charków | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 |
FK EP Chrudim | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 |
City'US Târgu Mureş | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 22 | -20 |
Grupa B
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dynamo Moskwa | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 3 | +15 |
Ekonomac Kragujevac | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 9 | -1 |
Slov-Matic Bratysława | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 14 | -7 |
FC Litija | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 14 | -7 |
Grupa C
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kajrat Ałmaty | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 25 | 1 | +24 |
Tulpar Karagandy | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 12 | +1 |
MFK VitEn Witebsk | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 17 | -11 |
Tango Sarajewo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 | 21 | -14 |
Grupa D
Zespół | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Araz Naksiwan | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 6 | +11 |
Klub sportowy | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 | 8 | +7 |
Győri ETO FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 13 | -5 |
CF Eindhoven | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 19 | -13 |
Araz Naksiwan | 6–3 | CF Eindhoven |
---|---|---|
Edu Amadeu Biro Jade Borysow Rafael Augusto |
1 | Gambarov ( i ) Bali El Attabi |
Klub sportowy | 6–1 | Győri ETO FC |
---|---|---|
Marcelinho Pedro Cary Divanei Alex Deo |
2 | Harnisch |
Klub sportowy | 6–1 | CF Eindhoven |
---|---|---|
Divanei Marcelinho Deo Caio Japa Alex |
4 | Adem Koçak |
Araz Naksiwan | 6–3 | Klub sportowy |
---|---|---|
Fabiano Borysow Amadeu Felipe |
6 |
Divanei Deo Alex |
Finałowa czwórka
Do finałowych czterech rund zakwalifikowały się następujące zespoły:
Losowanie półfinału odbyło się 12 marca w hotelu Hilton w Baku.
Półfinały | Finał | |||||
24 kwietnia – Baku | ||||||
Kajrat Ałmaty | 1 | |||||
26 kwietnia – Baku | ||||||
Dynamo Moskwa | 2 | |||||
Dynamo Moskwa | 2 | |||||
24 kwietnia – Baku | ||||||
FC Barcelona | 5 | |||||
Araz Naksiwan | 4 (2) | |||||
FC Barcelona ( pso ) | 4 (4) | |||||
Trzecie miejsce | ||||||
26 kwietnia – Baku | ||||||
Kajrat Ałmaty | 4 | |||||
Araz Naksiwan | 6 |
Półfinały
Wszystkie czasy to ( UTC+2 ).
24 kwietnia 2014 | Kajrat Ałmaty | 1-2 | Dynamo Moskwa | Centrum Olimpijskie Sarhadchi , Baku |
15:30 | Baron 31 ' | Raport |
Nando 25 ' Fernandinho 39 ' |
Sędzia: Marc Birkett ( ENG ) |
24 kwietnia 2014 | Araz Naksiwan |
4–4 ( et ) ( 2–4 pkt ) |
FC Barcelona | Centrum Olimpijskie Sarhadchi , Baku |
18:00 |
Rafael 3 ' Fabiano 28 ' Foglia 40 ' Amadeu 49 ' |
Raport | Igor 12 ' Aicardo 22 ' , 27 ' Dyego 46 ' |
Sędzia: Alessandro Malfer ( ITA ) |
Kary | ||||
Fabiano Amadeu Rafael Davi |
Wilde Lin Saad Lozano Torras |
3 i 4 miejsce
26 kwietnia 2014 | Kajrat Ałmaty | 4–6 | Araz Naksiwan | Centrum Olimpijskie Sarhadchi , Baku |
16:00 |
Baron 16 ' Fumaça 18 ' , 34 ' Kawiarnia 30 ' |
Raport |
Amadeu 27 ' Foglia 28 ' , 32 ' Fabiano 37 ' Augusto 39 ' Edu 39 ' |
Finał
26 kwietnia 2014 | Dynamo Moskwa | 2-5 ( eet ) | FC Barcelona | Centrum Olimpijskie Sarhadchi , Baku |
18:30 | Romulo 10 ' Tata 33 ' |
Raport |
Gabriel 23 ' Dyego 30 ' Fernandão 41 ' Lozano 50 ' Paco Sedano 50 ' |
Zwycięzcy Pucharu UEFA w Futsalu 2013–14 |
---|
FC Barcelona 2. tytuł |