Rok
|
Film
|
Nominowani
|
2010 (83.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Początek
|
Lora Hirschberg , Gary Rizzo i Ed Novick
|
Przemowa króla
|
Paul Hamblin , Martin Jensen i John Midgley
|
Sól
|
Jeffrey J. Haboush , Greg P. Russell , Scott Millan i William Sarokin
|
Sieć społeczna
|
Ren Klyce , David Parker , Michael Semanick i Mark Weingarten
|
Prawdziwe męstwo
|
Pomiń Lievsay , Craig Berkey , Greg Orloff i Peter Kurland
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Początek
|
Ryszard Król
|
Historia zabawek 3
|
Tom Myers i Michael Silvers
|
Tron: Dziedzictwo
|
Gwendolyn Yates Whittle i Addison Teague
|
Prawdziwe męstwo
|
Pomiń Lievsay i Craig Berkey
|
nie do zatrzymania
|
Mark P. Stoeckinger
|
2011 (84 miejsce)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Hugo
|
Tom Fleischman i John Midgley
|
Dziewczyna ze smoczym tatuażem
|
David Parker , Michael Semanick , Ren Klyce i Bo Persson
|
Pieniądze
|
Deb Adair , Ron Bochar , Dave Giammarco i Ed Novick
|
Transformers: Mrok Księżyca
|
Greg P. Russell , Gary Summers , Jeffrey J. Haboush i Peter J. Devlin
|
Koń wojenny
|
Gary Rydstrom , Andy Nelson , Tom Johnson i Stuart Wilson
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Hugo
|
Eugene Gearty i Philip Stockton
|
Prowadzić samochód
|
Lon Bender i Victor Ray Ennis
|
Dziewczyna ze smoczym tatuażem
|
Ren Klyce
|
Transformers: Mrok Księżyca
|
Erik Aadahl i Ethan Van der Ryn
|
Koń wojenny
|
Richard Hymns i Gary Rydstrom
|
2012 (85. miejsce)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Nędznicy
|
Andy Nelson , Mark Paterson i Simon Hayes
|
Argo
|
John Reitz , Gregg Rudloff i Jose Antonio Garcia
|
Życie Pi
|
Ron Bartlett , DM Hemphill i Drew Kunin
|
Lincoln
|
Andy Nelson , Gary Rydstrom i Ronald Judkins
|
Upadek nieba
|
Scott Millan , Greg P. Russell i Stuart Wilson
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Spadek nieba (TIE)
|
Per Hallberg i Karen Baker Landers
|
Zero Ciemnej Trzydziestki (TIE)
|
Paul NJ Ottosson
|
Argo
|
Erik Aadahl i Ethan Van der Ryn
|
Django Unchained
|
Wylie Stateman
|
Życie Pi
|
Eugene Gearty i Philip Stockton
|
2013 (86.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Powaga
|
Pomiń Lievsay , Niv Adiri , Christopher Benstead i Chris Munro
|
Kapitan Phillips
|
Chris Burdon , Mark Taylor , Mike Prestwood Smith i Chris Munro
|
Hobbit: Pustkowie Smauga
|
Christopher Boyes , Michael Hedges , Michael Semanick i Tony Johnson
|
Wewnątrz Llewyna Davisa
|
Pomiń Lievsay , Greg Orloff i Peter Kurland
|
Jedyna osoba pozostała przy życiu
|
Andy Koyama , Beau Borders i David Brownlow
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Powaga
|
Glenn Freemantle
|
Wszystko stracone
|
Steve Boeddeker i Richard Hymns
|
Kapitan Phillips
|
Oliver Tarney
|
Hobbit: Pustkowie Smauga
|
Brent Burge i Chris Ward
|
Jedyna osoba pozostała przy życiu
|
Wylie Stateman
|
2014 (87.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Bicz
|
Craig Mann , Ben Wilkins i Thomas Curley
|
Amerykański snajper
|
John Reitz , Gregg Rudloff i Walt Martin ( pośmiertnie )
|
Birdman lub (Niespodziewana cnota ignorancji)
|
Jon Taylor , Frank A. Montaño i Thomas Varga
|
Międzygwiezdny
|
Gary A. Rizzo , Gregg Landaker i Mark Weingarten
|
Nieprzerwany
|
Jon Taylor , Frank A. Montaño i David Lee
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Amerykański snajper
|
Alan Robert Murray i Bub Asman
|
Birdman lub (Niespodziewana cnota ignorancji)
|
Martin Hernández i Aaron Glascock
|
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
|
Brent Burge i Jason Canovas
|
Międzygwiezdny
|
Ryszard Król
|
Nieprzerwany
|
Becky Sullivan i Andrew DeCristofaro
|
2015 (88.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Mad Max: Droga furii
|
Chris Jenkins , Gregg Rudloff i Ben Osmo
|
Most szpiegów
|
Andy Nelson , Gary Rydstrom i Drew Kunin
|
Marsjanin
|
Paul Massey , Mark Taylor i Mac Ruth
|
Zjawa
|
Jon Taylor , Frank A. Montaño , Randy Thom i Chris Duesterdiek
|
Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy
|
Andy Nelson , Christopher Scarabosio i Stuart Wilson
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Mad Max: Droga furii
|
Mark Mangini i David White
|
Marsjanin
|
Oliver Tarney
|
Zjawa
|
Martin Hernández i Lon Bender
|
Sicario
|
Alan Robert Murray
|
Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy
|
Matthew Wood i David Acord
|
2016 (89.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Grzbiet piły do metalu
|
Kevin O'Connell , Andy Wright , Robert Mackenzie i Peter Grace
|
Przyjazd
|
Bernard Gariépy Strobl i Claude La Haye
|
La La Land
|
Andy Nelson , Ai-Ling Lee i Steven A. Morrow
|
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie
|
David Parker , Christopher Scarabosio i Stuart Wilson
|
13 godzin: Tajni żołnierze Bengazi
|
Gary Summers , Jeffrey J. Haboush i Mac Ruth
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Przyjazd
|
Sylvain Bellemare
|
Horizon Deepwater
|
Wylie Stateman i Renée Tondelli
|
Grzbiet piły do metalu
|
Robert Mackenzie i Andy Wright
|
La La Land
|
Ai-Ling Lee i Mildred Iatrou Morgan
|
Kalać
|
Alan Robert Murray i Bub Asman
|
2017 (90.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Dunkierka
|
Gregg Landaker , Gary Rizzo i Mark Weingarten
|
Kierowca dziecka
|
Julian Slater , Tim Cavagin i Mary H. Ellis
|
Blade Runner 2049
|
Ron Bartlett , Doug Hemphill i Mac Ruth
|
Kształt wody
|
Christian Cooke , Brad Zoern i Glen Gauthier
|
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
|
David Parker , Michael Semanick , Ren Klyce i Stuart Wilson
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Dunkierka
|
Richard King i Alex Gibson
|
Kierowca dziecka
|
Julian Slater
|
Blade Runner 2049
|
Mark Mangini i Theo Green
|
Kształt wody
|
Nathan Robitaille i Nelson Ferreira
|
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
|
Matthew Wood i Ren Klyce
|
2018 (91.)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
Czeska rapsodia
|
Paul Massey , Tim Cavagin i John Casali
|
Czarna pantera
|
Steve Boeddeker , Brandon Proctor i Peter J. Devlin
|
Pierwszy człowiek
|
Jon Taylor , Frank A. Montaño , Ai-Ling Lee i Mary H. Ellis
|
Romowie
|
Pomiń Lievsay , Craig Henighan i José Antonio Garcia
|
Rodzi się gwiazda
|
Tom Ozanich, Dean Zupancic , Jason Ruder i Steve Morrow
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Czeska rapsodia
|
John Warhurst i Nina Hartstone
|
Czarna pantera
|
Benjamin A. Burtt i Steve Boeddeker
|
Pierwszy człowiek
|
Ai-Ling Lee i Mildred Iatrou Morgan
|
Proszę o ciszę
|
Ethan Van der Ryn i Erik Aadahl
|
Romowie
|
Sergio Díaz i Skip Lievsay
|
2019 (92 miejsce)
|
Najlepsze miksowanie dźwięku
|
1917
|
Mark Taylor i Stuart Wilson
|
Do gwiazd
|
Gary Rydstrom , Tom Johnson i Mark Ulano
|
Ford kontra Ferrari
|
Paul Massey, David Giammarco i Steven A. Morrow
|
Żartowniś
|
Tom Ozanich, Dean Zupancic i Tod Maitland
|
Pewnego razu w Hollywood
|
Michael Minkler , Christian P. Minkler i Mark Ulano
|
Najlepsza edycja dźwięku
|
Ford kontra Ferrari
|
Donalda Sylwestra
|
Żartowniś
|
Alan Robert Murray
|
1917
|
Oliver Tarney i Rachael Tate
|
Pewnego razu w Hollywood
|
Wylie Stateman
|
Gwiezdne wojny: Skywalker narodziny
|
Matthew Wood i David Acord
|